شورای شهر

افزایش ۲۰ درصدی شرکت‌کنندگان در انتخابات شورایاری‌ها نسبت به سال گذشته

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین احمد دنیا مالی در اولین تذکر یکصد و بیست و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: شورای اسلامی شهر تهران دو برنامه مهم را در دستور کار دارد که باید آن را به نحو احسن اجرایی کند.

وی خاطرنشان کرد: اولین برنامه انتخابات شورایاری‌ها که در این زمینه شاهد مشارکت‌های خوبی هستیم و مردم نیز استقبال خوبی در این بخش داشته‌اند و بر اساس آمار امروز بیش از ۲۰ درصد نسبت به دوره گذشته در انتخابات شورایاری‌ها ثبت‌نام کرده‌اند.

دنیا مالی خاطرنشان کرد: تعامل خوبی بین شورا و وزارت کشور است و این تعامل نویدبخش یک انتخابات پرشکوه و پرثمر برای شهروندان تهران هستند که به مشارکت آنها نیز منجر می‌شود.

وی بیان داشت: ۸ اسفند ماه انتخابات شورایاری‌ها در تهران برگزار می‌شود و یکبار دیگر الگوی خوبی برای کلانشهرها خواهیم بود.

وی درباره بودجه سال آینده شهرداری تهران بیان داشت: در این خصوص تعامل خوبی بین اعضای شورای شهر و شهرداری تهران است و بودجه نیز از شفافیت بهتری نسبت به سالهای گذشته برخوردار است.

وی یادآور شد: این بودجه در راستای برنامه دوم شهرداری تهران تنظیم شده است و در ابتدا درآمدها ۱۷ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان بود، بودجه‌ای که شهرداری به شورای شهر ارائه داد ۱۷ هزار و ۴۶۰ میلیارد تومان و بودجه‌ای که در صحن شورا به ثبت رسید ۱۷ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بود و این به غیر از بودجه‌ای است که در شرکتهای زیرمجموعه داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن