اجتماعی و فرهنگی

ثبت تخلفات تغییر خطوط و عبور از خط ویژه

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمد باقر اسدی، معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۶  از دو اتفاق جدید در سطح منطقه جهت ثبت تخلفات تغییر خطوط رانندگی و ثبت تخلف عبور از خط ویژه در تقاطع های منطقه ۶ خبر داد و گفت : این اتفاق برای اولین بار در سطح شهر تهران رخ می دهد، ثبت تخلفات در ماه اول ارشادی خواهد بود و پس از آن متخلفین جریمه خواهند شد.

وی در ادامه از آمادگی زیرساخت های منطقه  جهت انجام موفق طرح خط سفید خبر داد. اسدی با بیان اینکه ۵۰ کیلومتر از معابر منطقه در طی مدت دو ماه در تقاطع های اصلی و محور های میان تقاطعی بازبینی و اصلاح شده است، گفت: در طی این مدت جهت انجام هرچه بهتر کمپین خط سفید، در تمام محورهای اصلی منطقه اصلاحیه صورت گرفته است و ۴۸ نقطه اصلی اصلاح کاربری یافته اند.

وی همچنین با بیان اینکه ۵۷ مورد خط کشی عابر پیاده در طول این مدت در منطقه صورت گرفته است از اصلاح ۲۳۰ مورد تابلو و ساماندهی ۸۲ ایستگاه حمل و نقل عمومی در منطقه خبر داد. معاون حمل و نقل ترافیک منطقه با بیان اینکه در طرح های اصلاحی منطقه توجه ویژه ای به جانبازان معلولین صورت گرفته است، از توجه ویژه به گذرگاه های عرضی عابر پیاده خبر داد.

اسدی همچنین از تراش و روکش آسفالت ۶۰ تقاطع به طول ۷۰ هزار متر مربع و اصلاح ۸۳ تقاطع به متراژ ۱۰ هزار متر مربع خبر داد.

نصب ۳۳ مورد تابلو جدید در سطح منطقه، شناسایی ۱۱ مورد تقاطع هوشمند جدید، خط کشی تقاطعات به طول ۱۰۰۰۰ کیلومتر مربع و ۵۰ کیلومتر تقاطع محوری، ارتقای تعداد دوربین ها از ۷۴ عدد به ۸۸ عدد، افزایش چراغهای هوشمند از ۵۸ مورد به ۶۲ عدد از دیگر اقدامات صورت گرفته جهت اجرای هر چه بهتر کمپین خط سفید در منطقه است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن