اجتماعی و فرهنگی

وزیر بهداشت، عضو جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین نشست سالیانه جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات برای نخستین بار در سه دهه فعالیت خود، میزبان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود که در یک روز تعطیل در دفتر جمعیت حاضر شده بود.

بسیاری از اعضای هیات مدیره جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات با استقبال از حضور وزیر بهداشت، در این مرکز، آن را به فال نیک گرفته و خواستار عضویت دکتر هاشمی در جمعیت شدند که او نیز با روی باز، عضویت در این جمعیت را پذیرفت.

 

 

لزوم بهره گیری از ظرفیت مراجع در مبارزه با دخانیات

وزیر بهداشت در این نشست، برای مبارزه با استعمال دخانیات اعلام آمادگی کرد و گفت: از ظرفیت مراجع نیز می شود به نحو شایسته استفاده کرد.

وی با پیشنهاد تشکیل کارگروهی مشترک از وزارتخانه های بهداشت، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات، گفت: ما در این وزارتخانه وظیفه مدیریت و تامین اعتبار را در حد اجازه ای که به ما داده شده، انجام می دهیم.

رییس جدید جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات نیز ضمن قدردانی از حضور ارزشمند وزیر بهداشت در این نشست، گفت: تاکنون هیچ وزیری در نشست این جمعیت شرکت نکرده است و مطمئناً حضور وزیر بهداشت، باب جدید و خوبی در مبارزه با استعمال دخانیات باز خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن