اجتماعی و فرهنگی

نام‌نویسی کاروان‌های حج تمتع، ۳ بهمن آغاز می‌شود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ناصر خدرنژاد معاون حج، عمره و عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: فراخوان نام‌نویسی در کاروان‌های حج تمتع از ۱۹ دی ماه برابر با ۱۷ ربیع الاول در رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

وی افزود: با توجه به اینکه ۱۹ دی ماه روز جمعه است و روزنامه‌های سراسری تعطیل هستند، از این‌رو این فراخوان در خبرگزاری‌ها و رسانه ملی اعلام خواهد شد، اما این اطلاعیه روز شنبه ۲۰ دی ماه در روزنامه‌های کثیرالانتشار منتشر خواهد شد.

خدرنژاد، تصریح کرد: در این دوره از اعزام‌های حج تمتع، آن دسته از متقاضیان که در ۱۵ اسفند ماه ۸۴ ثبت نام کرده‌اند، فراخوان می‌شوند که این گروه از زائران در سال ۹۴ به حج تمتع مشرف خواهند شد.

وی یادآور شد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، ۵۰ درصد ظرفیت کاروان‌های حج تمتع، اینترنت انجام می‌گیرد و باقی ظرفیت‌ها از طریق دفاتر خدماتی حج وزیارت در سراسر کشور انجام خواهد گرفت.

معاون حج،‌ عمره و عتبات عالیات سازمان حج با بیان اینکه هنوز قیمت نهایی حج تمتع ۹۴ مشخص نشده، است، اظهار داشت: همزمان با آغاز نام‌نویسی در کاروان‌های حج تمتع که از ۳ بهمن ماه صورت می‌گیرد، قیمت‌های نهایی حج تمتع نیز اعلام خواهد شد.

وی درباره شیوه پرداخت هزینه‌های حج تمتع گفت: امسال هم در نظر داریم تا این هزینه‌ها را قسط بندی کنیم تا زائران بتوانند به راحتی در این زمینه اقدام کنند که قسط اول آن در زمان نام‌نویسی در کاروان‌ها دریافت می‌شود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا