سیاسی

مجلس به میراث فرهنگی برای پذیرفتن شیردال تقلبی باز هم تذکر می‌دهد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  زهره طبیب زاده نوری گفت: ما از آمریکا به عنوان یک دولت غاصب که حقوق شهروندان رنگین پوست خود را غصب می‌کند انتظار نداریم که با کشور ما برخورد صادقانه‌ای داشته باشد.

وی ادامه داد: در هیچ زمینه‌ای نباید هیچ چیزی را مسئولان ما به عنوان نماد حسن نیت آمریکا قبول کنند و در مناسبات خود باید اصل را بر دروغگو بودن و تزویر آنها قرار دهیم مگر اینکه عکس آن ثابت شود.


این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: ما اصل برائت را در مور د افراد سالم باید در دستور کار خود قرار دهیم اما در مورد آمریکا باید برعکس عمل کنیم و باید بگوییم هر چیزی و هر عملی از طرف آنها تزویر است مگر اینکه عکس آن ثابت شود.


طبیب زاده اظهار داشت: در موضوع پذیرفتن شیردال تقلبی مقصر مسئولان سازمان میراث فرهنگی هستند که در آن زمان آقای نجفی رئیس سازمان میراث فرهنگی بود و این شیء تقلبی را بیخود و به غلط تحویل گرفتند و اقدامات مقتضی را در ورد این اقدامات آمریکا به کار نبردند و متأسفانه در سکوت مسئولان این اقدام از طرف دولت آمریکا به عنوان یک اقدام واقعی قلمداد می‌شود.


وی افزود: مسئولان ما باید هم اکنون این موضوع را کاملا تکذیب و نفی کنند و تقلبی بودن آن به طور رسمی به دولت آمریکا اعلام شود تا این موضوع حمل بر عدم اطلاع دولت ایران تلقی نشود.


این نماینده مجلس اظهار داشت: همان زمان در مورد این موضوع به مسئولان سازمان میراث فرهنگی تذکر داده شد و ما نمایندگان مجلس دوباره در صحن مجلس به میراث فرهنگی در مورد این کوتاهی آنها تذکر خواهیم داد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن