اجتماعی و فرهنگی

زورگیر مسلح جنوب تهران بزرگ دستگیر شد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سرهنگ محسن خانچرلی در تشریح جزییات این خبر گفت: در اجرای دستور رییس شعبه ۱۰۱ جزایی دادگاه کهریزک و به منظور رسیدگی به سرقت به عنف از یک کارگاه، عوامل کلانتری ۱۷۰ کهریزک در ساعت ۱۷ روز هفدهم آبان‌ماه به موقعیت واقع در قلعه چمن، روستای دوتویه اعزام شدند.

 

وی با بیان اینکه پس از حضور ماموران در مقابل در منزل متهم به هویت "شکور"، وی از طریق منازل همسایگان از محل اقدام به فرار کرد، افزود: در همین حین ماموران اقدام به تعقیب متهم کرده و در نهایت با استفاده از یک تیر مشقی و اسلحه سازمانی، وی را دستگیر کردند.

 

خانچرلی با بیان اینکه ماموران در به کارگیری از سلاح چندین بار دستور ایست به این فرد داده و قوانین به کارگیری از سلاح را رعایت کرده‌اند، گفت: پس از دستگیری این فرد، ماموران با دستور قضایی اقدام به بازرسی از منزل وی کرده و یک نفر دیگر را نیز به هویت "ماجد" دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

 

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: در بازدید از منزل این متهم نیز یک قبضه اسلحه شکاری بادی مجهز، یک قبضه تبر، یک دستگاه دوربین شکاری کشف و ضبط شد.

 

وی با بیان اینکه متهم در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفت، ادامه داد: در بازجویی‌های انجام شده، وی صراحتا به ارتکاب به بیش از ۲۰ فقره سرقت از کارگاه در حوالی روستاهای قلعه‌نوچمن و دو تویه سفلی اعتراف کرد.

 

به گفته خانچرلی، متهم دستگیر شده، پس از تشکیل پرونده برای کشف دیگر جرایم و شناسایی دیگر مالباختگان در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 
 
 
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا