اجتماعی و فرهنگی

اختتامیه جشنواره مجازی خاک سرخ

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار، جشنواره  مجازی  دفاع  مقدسی  خاک سرخ مصادف با هفته  بسیج  پنج‌شنبه ۶ آذرماه  ساعت ۱۸ -۲۲ در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار می‌گردد.


اولین جشنواره مجازی دفاع مقدس که با  به همت معاونت فرهنگی جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار  همزمان با هفته دفاع مقدس در محورهای  فیلم، عکس، سرود، موسیقی، شعر و ادب، نمایش و فیلم‌نامه، نقاشی، تندیس، طراحی و تصویرسازی، دکوراسیون، وبلاگ نویسی و سایت، خاطرات و دل‌نوشته، مقالات و داستان، کتب و نشریات مرتبط با دفاع مقدس، پوستر، آرشیو خبر و خوشنویسی برگزار شد.

این جشنواره، باهدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و الگوسازی برای نسل جوان، تحقق منویات مقام معظم رهبری، شناسایی و فعال‌سازی استعدادها باهدف ارتقای سطح فرهنگی و همچنین ترویج مشارکت اجتماعی در ارتقاء فرهنگ ایثار و شهادت با تأکید بر حضور و مشارکت گروه‌های مردمی  برگزار گردیده است.

قابل‌ذکر است این جشنواره با استقبال قابل‌توجهی مواجه گردیده  و بیش از ۲۴۳ آثار در هیئت‌داوران موردبررسی قرار گرفت؛ که برگزیدگان آثار در روز اختتامیه معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن