شورای شهر

کلید حل مشکلات در تمامی عرصه‌ها حضور بسیجیان است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پرویز سروری در نطق پیش از دستور یکصد و سیزدهمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج اظهار داشت: این ایام را به همه ملت ایران و به خصوص بسیجیان تبریک عرض می‌کنم.

وی تصریح کرد: اقتدار ملی از مؤلفه‌های تأثیرگذار قدرت ملی هر کشوری است و اقتدار ملی در ایران مبتنی بر قدرت ملی در بسیج و مشارکت مردم در همه عرصه‌هاست.

سروری بیان داشت: در هر جایی که نظام مردم را به مشارکت طلبیده شاهد پیشرفت‌های شگفت بوده‌ایم و امروزه در اقتصاد مقاومتی مشارکت مردم را نیاز داریم.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه نباید بسیج را محدود به جناحی کرد، گفت: هر کسی این کار را انجام دهد خیانت بزرگی را مرتکب شده است و امروزه بسیج به یک مدل بی‌بدیل در دنیا تبدیل شده و تأثیرات بسیاری را داشته است.

سروری در ادامه با اشاره به پیروزی‌های مردم عراق و سوریه برعلیه داعشی‌ها و تروریست گفت: مشارکت مردم و تشکیل بسیج و حضور بسیجیان منشأ این پیروزی‌ها بوده است.

وی ادامه داد: بسیج نه تنها یک تشکل صرفاً نظامی است بلکه تشکلی است که در همه عرصه‌های حضور داشته و فعالیت‌های مثمرثمری را انجام داده است.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران تأکید کرد: بسیج نشان داده است که انعطاف لازم را برای برون‌رفت از بحران‌ها را دارد و فراموش نکنید کسانی را که در فتنه ۸۸ بنا داشتند بسیج را از صحنه دور کنند، اما تمامی جناح‌ها در مقابل این ترفند ایستادند و مقابله کردند.

وی اضافه کرد: کلید حل مشکلات کشور، حضور هوشمندانه مردم در همه عرصه ها تحت عنوان بسیج است و با مشارکت مردم می‌توان کارهای مهمی را انجام داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن