اجتماعی و فرهنگی

دستور وزیر آموزش و پرورش برای حمایت قضایی ویژه از خانواده معلم بروجردی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین علیرضا جدایی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: روز گذشته متأسفانه در حادثه‌ای باور نکردنی دانش‌آموز یکی از دبیرستان‌های شهرستان بروجرد، دبیر فیزیک مدرسه خود را مورد حمله قرار داد که متأسفانه بر اثر ضربه چاقوی این دانش‌آموز، معلم بروجردی در بیمارستان درگذشت.

وی درباره جزئیات این حادثه افزود: بر اساس بررسی‌های اولیه صورت گرفته، این دانش‌آموز به همراه ولی خود به مدرسه مراجعه می‌کند و با مشاهده نمره درس فیزیک، به کلاس درس معلم که در حال تدریس بود، رفته و با ضربه چاقو به وی حمله می‌کند.

جدایی، از پیگیری این حادثه به صورت ویژه به منظور روشن شدن ابعاد قضیه و صیانت از حقوق این معلم خبر داد و خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود مراجع انتظامی و قضایی نسبت به واکاوی ابعاد مختلف حادثه و پیگیری حقوق این همکار شایسته فرهنگی در کوتاه‌ترین زمان، اقدامات جدی به عمل آورند.

جدایی تصریح کرد: به دستور وزیر آموزش و پرورش، معاونت حقوقی این وزارتخانه مأمور شده است در همه مراحل رسیدگی به این پرونده، حمایت قضایی ویژه از خانواده مرحوم محسن خشخاشی را معمول نماید.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به اهمیت اخبار آموزش و پرورش و تأثیر آن در سطح جامعه از اصحاب رسانه خواست همانند گذشته، در تنظیم و توزیع اخبار دقیق این حادثه دقت و صحت را مورد عنایت ویژه قرار دهند.

وی، درگذشت این معلم گرامی را به جامعه فرهنگیان فرهیخته استان لرستان و شهر بروجرد و خانواده معزز آن مرحوم تسلیت و تعزیت گفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن