اجتماعی و فرهنگی

اجرای گام چهارم طرح تحول سلامت؛ به زودی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  دکتر عباس زارع نژاد، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ضمن تشکر از توجه کسانی که در خصوص اجرای طرح تحول نظام سلامت نظرات‌شان را اظهار کرده‌اند، گفت: وزارت بهداشت بنا به رسالت خویش پاسخگویی به ابهامات در خصوص اجرای طرح تحول سلامت را صرفا به جهت جلوگیری از مخدوش شدن این طرح ملی، وظیفه خود می‌داند و معتقد است دریافت نقدها و طرح چالش‌ها می‌تواند ما را در اصلاح و بهبود روند اجرای آن یاری رساند.

 

مشاور وزیر بهداشت با اشاره به انتشار بیانیه‌ای توسط یکی از تشکل‌های دانشجویی، گفت: پیرو دستور وزیر بهداشت، مقرر شد بررسی‌های لازم در این خصوص صورت گیرد.

 

زارع نژاد در ادامه با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت، گفت: بر اساس نتایج نظرسنجی‌های صورت گرفته توسط مراکز خارج از مجموعه وزارت بهداشت، ائمه جمعه، مسئولین استانی و مردم رضایت ۷۰ درصدی را از اجرای طرح تحول نظام سلامت اعلام داشته‌اند.

 

وی از آغاز گام چهارم طرح تحول سلامت در آینده نزدیک خبر داد و افزود: به زودی چهارمین مرحله از اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه آموزش پزشکی آغاز می‌شود و در حال حاضر جلسات کارشناسی نهایی آن در حال انجام است.

 

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، مشاور وزیر بهداشت تاکید کرد: چهارمین گام از طرح تحول سلامت منجر به ایجاد تحول بزرگی در حوزه آموزش پزشکی خواهد شد.

 

زارع نژاد در پایان با اشاره به نتایج مثبت اجرای طرح تحول نظام سلامت، خاطرنشان کرد: با تمام قوت اجرای طرح را ادامه خواهیم داد و از هرگونه اظهارنظری که بتواند روند اجرا را تسهیل نماید، استقبال خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن