مدیریت شهری

برای اولین بار توسط سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار می‌شود؛ پیکرسنجی شهروندان با ۵۰ درصد تخفیف

به گزارش شورا‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، حمید نعمتیان، مدیر بازرگانی سازمان ورزش در جلسه ای که با حضور نمایندگان مجموعه های منتخب ورزشی برگزار شد از برگزاری دوره های ویژه مشاوره تندرستی، ارزیابی بدنی و استعدادیابی شهروندان با تخفیف ۵۰ درصدی نسبت به بخش خصوصی خبر
داد.

مدیر بازرگانی سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه ماهیت فعالیت های ورزشی سازمان در مجموع به سلامت شهروندان می‌انجامد، اظهار کرد: در طرح جدید سازمان ورزش که برای اولین‌بار در میان مجموعه های دولتی اجرا می شود، دوره‌های غربالگری تندرستی و ساختار قامتی با هدف غنی سازی و هدفمندسازی رشته های منتخب ورزشی علاقه مندان به ورزش در مجموعه های منتخب برگزار خواهد شد.

نعمتیان با بیان اینکه این دوره برای تمام رده های سنی از کودکان تا سالمندان اجرا می شود، افزود: علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به مجموعه های منتخب، از مشاوره کارشناسان حوزه ارزیابی که به صورت رایگان ارایه می شود، استفاده کنند. پس از مشاوره، افراد می‌توانند از بخش‌های ارزیابی که با تجهیزات روز انجام می شود بهره ببرند.

وی با تاکید براینکه بدلیل شرایط عمومی جامعه سعی شده تا کمترین میزان هزینه از شهروندان دریافت شود، ادامه داد: هزینه دریافتی برای استفاده از دستگاه های ارزیابی و تحلیل بدنی فردی، نسبت به بخش خصوصی بیش از ۵۰ درصد کمتر است و این شرایط باعث می شود تا عموم شهروندان از این خدمت استفاده کنند.
مدیر بازرگانی سازمان ورزش شهرداری تهران درباره مزایای اجرای این طرح گفت: به طور مثال خانواده‌هایی که کودکان خود را برای حضور در یک رشته ورزشی به مجموعه ها می آورند، می توانند با استفاده از این دوره ارزیابی و تحلیلی، رشته مناسب کودک خود را شناسایی کنند تا با قرار گرفتن در مسیر صحیح، از هدررفت استعداد فرزندشان جلوگیری کنند. همچنین میانسالان و سالمندان نیز می توانند با استفاده از تحلیل های ارائه شده در این دوره، حرکات اصلاحی مناسب و برنامه غذایی مفید دریافت کنند.

لازم به ذکر است، این دوره در مجموعه های آمنه، توحید، میراسماعیلی، شفیعی پور، دستجردی و جانبازان برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا