مدیریت شهری

برگزاری دوره ای خیابان ورزش در مناطق ۲۲گانه

به گزارش شورا‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، محمدصادق حسنی، رییس سازمان ورزش شهرداری تهران در دیدار با مهماندار، رییس پلیس راهور تهران بر لزوم گسترش ورزش شهروندی در میان همگان تاکید کرد.

افزایش مشارکت شهروندان در عرصه ورزش با جشنواره‌های ورزشی

رییس سازمان ورزش شهرداری تهران در دیدار با سردار مهماندار با بیان اینکه اجرای آزمایشی طرح «خیابان ورزش» با اقبال عمومی مواجه شد، گفت: خوشبختانه برگزاری این‌گونه طرح‌ها سبب شد تا شهروندان تمایل بیشتری برای ورزش کردن پیدا کنند.

حسنی با اشاره به تجارب موفق کشورهای پیشرفته در برگزاری جشنواره‌های ورزشی، اظهار کرد: طبق بررسی‌های سازمان ورزش، کشورهای موفق، جشنواره های ورزشی متعددی برگزار می‌کنند تا شور و نشاط عمومی را افزایش دهند. ما هم برای افزایش میزان مشارکت شهروندان و ارتقای سطح سلامت جامعه، برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته‌ایم. 

برگزاری مسابقه دوچرخه سواری همگانی
سردار محمدرضا مهماندار نیز در این دیدار با تشکر از تحولات اخیر صورت گرفته در سازمان ورزش شهرداری تهران، گفت: برنامه هایی مانند خیابان ورزش و شادستان بسیار خوب هستند و باید ادامه داشته باشند. ما هم همکاری های لازم در این زمینه را خواهیم داشت.

رییس پلیس راهور تهران در ادامه افزود: اگر شرایط فراهم شود، می توان خیابان ورزش را به صورت ماهانه برگزار کرد.

سردار مهماندار پیشنهاد برگزاری مسابقه دوچرخه سواری عمومی در تهران را نیز مطرح و اظهار کرد: به‌مناسبت هفته ناجا می‌توان از میدان انقلاب تا میدان آزادی، همایش دوچرخه سواری بزرگی را برپا کرد و امیدواریم سازمان ورزش برای برگزاری این گردهمایی ورزشی با ما همکاری کند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن