شورای شهر

انتقاد عضو شورا از وضعیت نابسامان و بدقولی تعاونی های مسکن پرسنل شهرداری تهران

به گزارش شورا‌آنلاین، الهام فخاری در جلسه علنی روز سه شنبه شورای شهر تهران گفت: با گذشت نزدیک به یکسال از استقرار مدیریت شهری جدید شهرداری تهران ضمن تقدیر از خدمات رفاهی ارائه شده به پرسنل زحمتکش شهرداری تهران متذکر می شوم انجام تعهدات تعاونی های مسکن پرسنل در برخی مناطق بیست و دو گانه، معاونت ها و سازمان ها بعضا به واسطه مشکلات آنها با خود شهرداری تهران بیش از ۱۰ تا ۱۵ سال می شود که نتیجه قطعی در بر نداشته است.

وی ادامه داد: به عنوان نمونه تعاونی مسکن پرسنل منطقه ۱، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و معاونت شهرسازی و معماری تعاونی از جمله این گروه از تعاونی ها هستند که موجبات نارضایتی شدید اعضا را فراهم آورده اند.

فخاری افزود: تاخیر در انجام تعهدات این گروه از تعاونی ها لطمات قابل توجهی را به اعضا وارد آورده است تا آنجا که حتی بعضی از این پرسنل در این فاصله فوت کرده اند و از سرمایه گذاری خود در این تعاونی ها به نتیجه ای دست نیافته اند.

به گفته فخاری، به رغم مطالبه پرسنل عضو این تعاونی ها تاکنون هیچ راه حل مناسبی در طول یک سال گذشته برای کاهش مشکلات این عزیزان ارائه نشده است. بر این اساس ضروری است توضیحات مبتنی بر مستندات اقدامات انجام یافته و یا در دست اقدام در خصوص رفع نگرانی ها و کاهش مشکلات پرسنل عضو تعاونی های مسکن ارائه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن