مدیریت شهری

به همت سازمان ورزش گردهمایی بزرگ خانوادگی برگزار شد؛ پرواز بادبادک ها برفراز برج میلاد

به گزارش شورا‌آنلاین، سازمان ورزش شهرداری تهران در ادامه برنامه های شادستان تابستان، امروز جمعه دوم شهریور ماه جشن بزرگ پرواز بادبادک ها را در حالی در برج میلاد برگزار کرد که هزاران نفر از شهروندان تهرانی، در آن حضور یافتند و دورهمی خانوادگی شاد و پرانرژی را همراه با پرواز بادبادک ها تجربه کردند.

ولی الله شجاع پوریان، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید براینکه جشنواره شادستان که بصورت هفتگی در بوستان های مناطق مختلف در حال برگزاریست توانسته شور و نشاط خاصی را در میان شهروندان ایجاد کند، گفت: «تاکنون ده ها عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی شاد طی تابستان جاری در تهران برگزار شد و قصد داریم این برنامه ها را ادامه دهیم.»

محمدصادق حسنی، رئیس سازمان ورزش هم با بیان اینکه ۱۱۰ عنوان برنامه ورزشی تا عید غدیرخم در تهران برگزار خواهد شد، افزود: «بنابر ابلاغ معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران سعی کردیم با اجرای ویژه برنامه های متنوع، تهران را به شهری پویا و پرانگیزه برای مردم تبدیل کنیم.»

در جشنواره خانوادگی و بزرگ پرواز بادبادک ها که با حضور هزاران شهروند تهرانی برگزار شد، حسن ریوندی، اجرا کننده برنامه های طنز تلویزیونی با آهنگ ها و نکات شادی که برای مردم اجرا کرد، لحظات شادی را رقم زد.

در ادامه نیز حجت اشرف زاد، خواننده مطرح کشور هم حضور یافت و چند آهنگ از آلبوم های جدید خود را بصورت زنده برای حاضرین اجرا کرد.

در خاتمه برنامه هم به ۱۰ نفر از حاضرین با اجرای مسابقه جوایز نفیسی اهدا شد. همچنین به ۵ نفر از شهروندان به قید قرعه، دوچرخه اعطا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن