شورای شهر

تکذیب ادعای مدیرعامل مترو/خلیل آبادی:چشمه علی همچنان خشک است

به گزارش شورا‌آنلاین، حسن خلیل‌آبادی با تأکید بر این موضوع که آب به چشمه‌علی بازنگشته است گفت:‌متأسفانه این چشمه همچنان خشک است و من نمی‌دانم چرا آقای امام مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه اعلام می‌کند که آب به چشمه‌علی بازگشته است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکهکمی آب در حوضچه وجود دارد اما معلوم نیست آب چیست؟ گفت:‌تغییری در چشمه‌علی صورت نگرفته است قبلا یک مقدار کمی آب وجود داشت الان هم همان شرایط است و هنوز آبی جاری نشده است.

وی با بیان اینکه قبلا آب در چشمه‌علی سرریز می‌شد گفت: روزی دو بار به چشمه‌علی سر می‌زنم و اعلام می‌‌کنم آب به چشمه‌علی بازنگشته و همچنان خشک است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بعد از قولی که مسئولین شهری دادند و اعلام کردند از ۱۵ تیرماه آب به چشمه‌علی باز می‌گردد باید بگویم که این طور نبوده فقط مقدار کمی آب در کف  حوضچه وجود دارد و این قابل توجه نیست.

علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، از بازگشت آب به چشمه‌علی خبر داد و گفت: آب هنوز جاری نشده چرا که در تابستان میزان آب‌های زیرزمینی کمتر است اما به زودی آب در چشمه‌علی جاری می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن