ورزشی

استیلی: باید نگاه به تیم ملی فوتبال امید حمایتی باشد

به گزارش شورا‌آنلاین، حمید استیلی، مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: روز گذشته (دوشنبه) دو بازیکن تیم نساجی مازندران به خاطر شرایطی که باشگاه برای‌شان ایجاد کرده بود، اردوی تدارکاتی تیم ملی امید را ترک کردند. در تماسی که با مسوولان باشگاه داشتم از آن‌ها خواستم پس از برگزاری بازی دوستانه بازیکنان به تیم نساجی ملحق شوند. ضمن این که با سرمربی تیم ملی فوتبال امید نیز مذاکره کرده و خواستار بازگشت بازیکنان به باشگاه شدم.

او ادامه داد: با توجه به این که دو روز تست پزشکی برای بازیکنان تیم ملی فوتبال امید در نظر گرفته شده است، قرار شد تا دو بازیکن مذکور در جمع ملی پوشان حضور یابند و پس از تست پزشکی، خود را به باشگاه معرفی کنند.

مدیر تیم ملی فوتبال امید ادامه داد: زمان بسیار کمی برای آمادگی بازیکنان داریم. مسابقات سخت پیش‌رو به ما هشدار می‌دهد که به یک حمایت ملی نیاز داریم. بلافاصله و پس از پایان رقابت‌های لیگ دسته اول، اردوی‌های تیم تشکیل شد. بالغ بر ۱۱۰ بازیکن را در اردوهای یک هفته‌ای و ۵ روزه  مورد ارزیابی قرار دادیم و در نهایت ۳۰ بازیکن را انتخاب کردیم تا در اردوهای اصلی تیم ملی تمرینات مستمر و دقیقی را انجام دهند. ما نیازمند بازی تدارکاتی هستیم تا ملی پوشان به هماهنگی برسند.

وی ادامه داد: قصدمان این نیست که از حضور نداشتن بازیکنان، باشگاه‌ها آسیب بخورند اما تیم ملی فوتبال امید نیازمند نگاه حمایتی است. باشگاه‌ها موظف به در اختیار گذاشتن بازیکنان به تیم ملی هستند. از باشگاه‌ها می‌خواهم به این تیم مانند تیم ملی فوتبال بزرگسالان نگاه کنند چرا که آینده فوتبال کشور در دستان این بازیکنان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن