اجتماعی و فرهنگی

برنامه شهرداری تهران برای رفع موانع بزرگترین قرارداد صندوق ذخیره کارکنان/ تکلیف پروژه سارینا کیش چه می شود؟

به گزارش شورا‌آنلاین، تعیین تکلیف پروژه سارینا ۲ کیش و تعیین راهبردهای آتی موسسه صندوق ذخیره به عنوان دو محور اصلی نشست اخیر هیات امنای صندوق مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

در این نشست هیات امنا راهبردهای آتی فعالیت صندوق ذخیره کارکنان را ترسیم کرد که این راهبردها عمدتا معطوف به روشن شدن وضعیت بزرگترین پروژه های موسسه تا پایان سال جاری است.

بر همین اساس هیات امنا پس از بررسی سناریوهای پیشنهادی هیات مدیره قویترین سناریو را برای حل و فصل پرونده سارینا ۲ کیش مورد تائید قرار داد تا همزمان با آزادسازی دارایی های صندوق در این پروژه رفع ایرادات حقوقی و اسنادی نیز صورت گیرد.

این گزارش حاکی است با بکارگیری تدابیر اتخاذ شده و اهتمام جدی مسئولان به حل و فصل معضلات، مشکلات و موانع اداری موجود بر سر راه سرمایه گذاری ها و دارایی های موسسه و تبدیل آن به نقدینگی راه برای پاسخگویی به مطالبات اعضاء اعم از اصل و بازدهی سپرده فراهم شده و توان صندوق در پاسخگویی به انتظارات اعضاء تقویت می شود.

پروژه سارینا ۲ کیش بزرگترین قرارداد صندوق ذخیره کارکنان است که با رفع موانع آن بخش عمده دارایی های صندوق تعیین تکلیف خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن