مدیریت شهری

برگزاری مسابقه دوی عمومی بانوان تهرانی به مناسبت هفته المپیک

به گزارش شورا‌آنلاین، روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، همزمان با هفته المپیک سازمان ورزش با مشارکت وزارت ورزش و جوانان مسابقه دوی عمومی را با حضور بانوان ورزش دوست سراسر پایتخت در محل دریاچه آزادی برگزار کرد.

در این برنامه که راس ساعت ۸ صبح آغاز شد، بانوان شرکت کننده نخست به انجام حرکات ورزشی ایروبیک پرداختند و سپس مسیر سه کیلومتری مشخص شده را دویدند و باهم رقابت کردند.
در پایان مسیر از ۲۵ نفر اول که به خط پایان رسیدند، تقدیر شد. همچنین به قید قرعه به ۵۰ شرکت کننده جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

زنان محور توسعه و ترویج فرهنگ ورزش
رییس سازمان ورزش شهرداری تهران در حاشیه برگزاری این نشست گفت:  مبنای حرکت ما در ورزش همگانی بانوان هستند و معتقدیم زنان کسانی هستند که میتوانند رفتارهای ورزشی را در خانواده نهادینه کنند.

محمدصادق حسنی خاطرنشان کرد: ما تمام توان خودرا برای افزایش مشارکت در عرصه ورزش به کار میگیریم تا ضمن توسعه نشاط و سلامت در بین زنان، جسم و روح سالم و شادی را به آحاد جامعه هدیه کنیم.

وی ادامه داد: ما در تابستان ویژه برنامه هایی را برای بانوان در نظر گرفته ایم؛ فعالیتهای رقابتی، همایش های ورزشی با محوریت بانوان و خانواده هایشان در نظر گرفته ایم که امید است بتوانیم بخشی از نیازهای شهروندان را پاسخ دهیم.

زنان تاثیرگذارترین افراد در تمام تشکل های اجتماعی
معاون زنان وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه این برنامه به مناسبت روز المپیک برگزار شده است، ابراز امیدواری کرد چنین برنامه هایی بتواند بانوان و خانواده های ایشان را وارد عرصه ورزش کند.

لیلا محمدیان بانوان در همه تشکل های اجتماعی به ویژه خانواده همواره اثرگذار بوده اند و بدون شک حضور ایشان در فعالیت های ورزشی نیز می تواند به هدایت اعضای خانواده به ورزش شود.

مسابقه دوی همگانی بانوان روز هفتم تیرماه با حضور حسنی،رییس سازمان ورزش شهرداری و میرزایی و ابوالقاسم پور به ترتیب معاونان ورزش بانوان و آقایان این سازمان، مجدآرا رییس فدراسیون همگانی، محمدیان معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان در محل دریاچه آزادی برگزار شد.

پیش از این همایش دوی المپیک به همت سازمان ورزش شهرداری برای آقایان نیز برگزار شد.
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن