اجتماعی و فرهنگی

افزایش ۱۲.۵ درصدی تعرفه خدمات در دفاتر الکترونیک شهر

به گزارش شورا‌آنلاین، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در خصوص هفتادمین جلسه علنی شورای اسلامی تهران، ری و تجریش اظهار داشت: آغاز جلسه شورا با موضوع مجمع شرکت واحد اتوبوسرانی تهران آغاز شد.

وی‌ ادامه داد: نهایتاً به تصویب رسید به جز انتخاب بازرس که توسط شورای شهر مشخص و انتخاب می‌شود، سایر موارد ازجمله حسابرسی و انتخاب هیأت مدیره به شهردار تهران تفویض شود.

وی در ادامه درباره تعرفه خدمات عمومی در دفاتر خدمات الکترونیک شهر اشاره کرد و گفت: دو سال است که تعرفه‌ها افزایش نیافته است و با توجه به اینکه ساخت و ساز کاهش یافته، لایحه‌ای به شورای شهر آمد و حداکثر ۱۲.۵ درصد بر اساس نرخ تورم تعرفه خدمات در دفاتر خدمات الکترونیک شهر افزایش یافت.

رئیس شورای شهر تهران افزود:‌نهایتاً مقرر شد شهرداری تهران بتواند سال‌های آینده نیز بر اساس نرخ تورم افزایش نرخ لازم را داشته باشد.

وی درباره افزایش تذکرهای پیش از دستور در صحن علنی شورای شهر تهران، افزود: همان‌طور که اعضا به بنده تذکر آیین‌نامه‌ای می‌دهند، بنده هم در مورد تذکرات به اعضا تذکر آیین‌نامه‌ای دادم.

هاشمی افزود: تذکرات در صحن شورا باید در حد معقول باشد و بر اساس آیین‌نامه سقفی ندارد، ولی نطق پیش از دستور سه نفر می‌توانند بر اساس آیین‌نامه ارائه دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن