شورای شهر

ساخت پارکینگ همچنان پشت چراغ قرمز/بخش خصوصی منتظر چراغ سبز شهرداری

به گزارش شورا‌آنلاین، حسن رسولی، در شصت و هشتمین جلسه شورای شهر به مشکلات منطقه ۱۰ شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: تقاطع رودکی، جیحون، خوش و… وضعیت مناسبی ندارد. خیابان امام خمینی نیز مردم را آزار می دهد، ورودی و خروجی بریانک مشکلات جدی ترافیکی دارد و نیازمند مهندسی ترافیکی است.

رئیس کمیته منابع انسانی شورای شهر تهران به فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ نیز تذکر داده و گفت: پهنه پشتی بزرگراه نواب به یک منطقه ناپایدار شهرداری و محلی برای جمع شدن افراد ناباب تبدیل شده است.

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر برگزاری جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران در خصوص تطبیق طرح تفصیلی شهر تهران در منطقه ۱۰، گفت: موانع بسیاری در مسیر تطبیق طرح تفصیلی در منطقه ۱۰ وجود دارد که باید برطرف شود.

رسولی دربخش دیگر سخنانش خطاب به  افشانی شهردار تهران گفت: در اجرای ماده ۷۹ قانون شهرداری‌ها به عنوان خزانه دار شورا این مسئولیت بر عهده من گذاشته شده تا گزارش درآمد و هزینه‌های شهرداری را دریافت کنم.

وی ادامه داد: اما با توجه به پیگیری‌های بنده و آقای مکارم تا کنون تنها گزارش فروردین دریافت شده لذا نیاز است با توجه به نظم و انضباطی که از آقای افشانی سراغ داریم این گزارش‌ها قبل از پانزدهم هر ماه به شورای شهر تهران ارائه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن