مدیریت شهری

سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار می کند؛ اولین رویداد کارآفرینی صنایع ورزشی

به گزارش شورا‌آنلاین، روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران،محمدصادق حسنی،رییس این سازمان با اعلام خبر برپایی اولین رویداد کارافرینی صنایع ورزشی با عنوان "تهران اسپورتک" گفت: ثبت نام از شرکت کنندگان برای برگزاری استارتاپ ویکند و راه اندازی اولین مرکز نوآوری و شکوفایی صنایع ورزشی شهر تهران اغاز شده است.

حسنی با اشاره به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، اظهار کرد: در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و صنایع خلاق محور  و نیز ایجاد شهری هوشمند، ثبت نام اولین رویداد کارآفرینی صنایع ورزشی شهر تهران با حمایت نخبگان علمی و ورزشی و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت ورزش و جوانان، معاونت فضای مجازی صدا و سیما، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کمیته ملی ربوکاپ‌، سایر نهادها و مراکز علمی و دانشگاهی همزمان با عید سعید فطر ( ۲۶ خرداد ماه ) آغاز و به مدت یک ماه به طول می انجامد.

وی توسعه ورزش همگانی و ایجاد نشاط و سلامتی درجامعه با شکل گیری شبکه های اجتماعی ورزشی ، توسعه اکو سیستم کارآفرینی ورزشی، توسعه فضای تعامل، هم‌فکری و خلاقیت، شناسایی ایده‌های فناورانه و کسب و کارهای نوپا در راستای هوشمند سازی، اشتغال و درآمدزایی اماکن و فضاهای ورزشی، هدایت و حمایت از ایده ها، توانمندسازی کودکان و دانش آموزان، فراهم آوردن بستر ارتباطی بین نهادهای صنعتی و دانشگاهی درحوزه ورزش را ازجمله اهداف برگزاری رویداد یادشده بیان کرد.

حسنی خاطرنشان کرد : علاقه مندان باید با ورد به سامانه اینترنتی www. tehransportech.ir ضمن ثبت نام نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.

به گفته رییس سازمان ورزش شهرداری تهران افرادی که ثبت نام می کنند طی دو روز وارد یک مسابقه چالشی می شوند و طرح های خود را بر اساس دستورالعمل مشخصی و با کمک و هدایت مربیان و منتورها تکمیل کرده و تحویل می دهند؛ در نهایت سه طرح برتر از سوی کمیته علمی و داوران انتخاب و علاوه بر دریافت جوایز ، تندیس و لوح تقدیر وارد مرکز نوآوری و شکوفایی صنایع ورزشی و دوره شتابدهی سازمان ورزش شهرداری تهران خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن