استان

اعلام محدودیت ترافیکی ۱۴ و ۱۵ خرداد در مازندران

به گزارش شورا‌آنلاین، علیرضا قدمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  با توجه به تعطیلات طی این هفته به‌منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

ویقدمی در مورد محدودیت‌های ترافیکی در محورچالوس– کرج، گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از این محور ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۱۳ خرداد ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع است.

قدمی خاطرنشان کرد: با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه ۱۴ خردادماه از کرج به سمت مرزن‌آباد  به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس‌راه مازندران یادآور شد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۸ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۹ خردادماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی در مورد تسهیل در برگشت زائران حرم حضرت امام خمینی(ره) به سمت شمال و ایجاد سنگینی ترافیک احتمالی خاطرنشان کرد: از ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۱۴ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد تردد خودرو از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲۲ تا ساعت ۲ بامداد روز سه‌شنبه ۱۵ خردادماه از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی همچنین در مورد محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز گفت: تردد انواع تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۳ خردادماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری و همچنین از ساعت ۶ صبح روز جمعه ۱۸ خردادماه تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۹ خردادماه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی مازندران افزود:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۸ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۹ خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۴ روز جمعه ۱۸ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۹ خردادماه با اعلام مأموران مستقر در محل از آب اسک به رودهن  ( محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه است.

قدمی همچنین در مورد محدودیت‌های ترافیکی در محورسوادکوه، اعلام کرد: تردد تمامی تریلرها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۳ خردادماه و از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه و از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۸ خردادماه تا ساعت ۸ صبح روز شنبه ۱۹ خردادماه از این محور ممنوع است.

وی افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۳ خردادماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۹ خردادماه از محورهایکرج- چالوس، هراز، فیروزکوه ممنوع است اما تردد موتورسیکلت‌های انتظامی وامدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز امکان پذیر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن