اجتماعی و فرهنگی

سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران افزایش نمی یابد

به گزارش شورا‌آنلاین، محسن پورسیدآقایی با اشاره به اینکه اعمال محدودیت ها در سهمیه طرح ترافیک برای تمام اقشار صورت گرفته است، اظهار کرد:  تاکنون بیش از ۲ هزار طرح ترافیک به خبرنگاران تعلق گرفته است و بیش از ۵۰ درصد از خبرنگاران متقاضی طرح ترافیک خود را دریافت کرده اند؛ در حالی که تنها  یک سوم از جانبازان و کم تر از ۱۰ درصد از اساتید متقاضی طرح ترافیک، سهمیه خود را دریافت کرده اند.

وی افزود: این انتظار که تمام متقاضیان  دریافت طرح خبرنگاری  بدون هیچ محدودیت طرح دریافت کنند اشتباه است؛  چراکه وقتی تمامی اقشار  برای دریافت طرح ترافیک  با محدودیت مواجه هستند دلیلی ندارد که این محدودیت در مورد خبرنگاران اعمال نشود.

 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره تصریح کرد: تاکنون ۵۰ درصد از خبرنگاران متقاضی سهمیه طرح ترافیک خود را دریافت کرده اند و به زودی اسامی آن ها منتشر خواهد شد، بنابراین افزایش سهمیه ای در این حوزه نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه بسیاری از مدیران و معاونان دستگاه‌های مختلف موفق به دریافت طرح ترافیک آن هم  با پرداخت تمام هزینه نشده‌اند، گفت: وقتی برای تمام اقشار محدودیت وجود دارد منصفانه نیست که سهمیه قشری دیگر۱۰۰ درصد تعلق گیرد.

 به گفته پورسیدآقایی مکانیزم  صدور کارت بلیت های یک ساله برای خبرنگارانی که طرح ترافیک دریافت نکرده اند در حال بررسی است و به زودی توزیع خواهد شد.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. این مردک بیشعور سرعناد با خبرنگاران دارد و نمیخواهد بپذیرد که خبرنگاران چشمان باز جامعه هستند و باید جزء امور ضروری خدماتی شهر دیده شوند. عیبی نداره ما هم بلدیم چیکار کنیم نمیزاریم حکومتش تو حمل و نقل به سرانجام برسه. حسرت مقامهای دولتی رو به دلش میزاریم. دنیا که همین امروز نیست فقط. پس برو بریم واسه روزهای بعد و ….

  2. طرح من درآوردی بود آقای پور سیدآقایی. به عمرم آدمی به لجوجی و یک‌دندگی شما آن هم در سلک مسئول ندیدم. اگر اسامی ۲۰۰۰ نفر خبرنگار که طرح گرفتن اعلام کنید معلوم می‌شود مثل سال قبل شهرداری چه تعداد طرح به غیر خبرنگار داده است. کل فعالیت‌های درون شهری من مختل شده جناب پور سیدآقایی‌.
    حسینی‌نژاد
    مدیر مسئول ماهنامه انشا و نویسندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن