شورای شهر

نمی توانیم وعده های نجفی را از افشانی طلب کنیم

به گزارش شورا‌آنلاین، محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی امروز شورای شهر در پاسخ به این پرسش که چرا این همه زمان برای نامگذاری معابر صرف می شود، گفت: نباید سوالات را به صورت تخریبی مطرح کرد.

وی با بیان اینکه نامگذاری ها نیز از نظر برخی مهم است، گفت: با توجه به اینکه در گذشته نامگذاری انجام می شد و ساکنان محل سوالاتی برایشان مطرح می شد تصمیم گرفتیم با جزئیات، نامگذاری اخیر را مطرح کنیم تا سوءتفاهم پیش نیاید.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص جلسات هم اندیشی اعضای شورای شهر تهران گفت: زمان جلسات تغییر کرد و از ساعت ۷ صبح به ۱۲ ظهر تغییر کرده است.

رییس شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه  به جز موضوع طرح ترافیک و برج باغها و نامگذاری ها، موضوع دیگری در جلسات  شورای شهر مطرح نمی شود، گفت: این گونه که می‌گویید نیست و لیست مصوبات شورا را در اختیارتان می گذاریم.

هاشمی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر پیگیری مطالبات شهر از سوی شورا انجام نمی‌شود، گفت: شهردار جدید تهران تازه مستقر شده است و ما نمی توانیم وعده های شهردار گذشته را از شهردار جدید مطالبه کنیم.

وی ادامه داد: اگر آقای نجفی هنوز فعالیت می کردند اعضای شورا روی قول ها حساس می شدند و پاسخ می خواستند اما از اواخر اسفند وی استعفا داده و هنوز نمی توان از شهردار جدید مطالبه کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن