اجتماعی و فرهنگی

اقدام عجیب پزشک متخصص کودکان در شمال تهران و شکایت والدین کودک

به گزارش شورا‌آنلاین، گفت و گوی خبرنگار حوزه سلامت با یکی از مراجعین دادسرای جرایم پزشکی، پرده از اقدام عجیب یکی از پزشکان متخصص کودکان که در منطقه ۲ و محدوده کوی نصر(گیشا) فعالیت دارد، پرده برداشت.

 مادر کودک یکساله که برای شکایت و رسیدگی به تخلف صورت گرفته از سوی پزشک و کادر اجرایی مطب متخصص کودکان به مراجع مختلفی چون سازمان نظام پزشکی نیز مراجعه و طرح شکایت کرده بود به خبرنگار ما گفت: هفته گذشته و با توجه به تب شدید و حال عمومی نامساعد کودک یک ساله ام، به پزشکی که ویزیت های دوره ای فرزندم را از بدو تولد انجام داده مراجعه و خواستار ویزیت فرزندم شدم که متاسفانه با برخورد عجیب مطب ایشان مواجه شدم و به من اعلام کردند که چرا بدون تماس به مطب مراجعه کردیه اید و به هیچ وجه امکان ویزیت فرزندم توسط آقای دکتر…(نام پزشک نزد رسانه محفوظ است) وجود ندارد و بهتر است مطب را ترک کنید! 

مادر این کودک ادامه داد:علیرغم درخواستم برای ویزیت کودک یکساله ام که تب بالای ۳۸ درجه داشت و حتی موافقت سایر خانواده ها برای اولیت قرار دادن ویزیت کودک من، کادر اجرایی مطب به هیچ وجه حاضر به انجام ویزیت نشدند و به ناچار مجبور به ترک مطب شدم تا در نوبت عصر مراجعه کنم اما متاسفانه در نوبت عصر هم بهانه جدیدی تراشیدند و اعلام کردند که چون در نوبت صبح بدون تماس به مطب مراجعه کرده ام، آقای دکتر…اعلام کرده اند که تحت هیچ شرایطی فرزند من را ویزیت نمی کنند و بهتر است به پزشک دیگری مراجعه کنید! واقعا نمی دانم که این نوع رفتار با کودک یکساله ای که شرایط عادی نداشت و در تب می سوخت با سوگندی که پزشکان می خورد سنخیتی دارد یا نه! الان هم برای شکایت و پیگیری این موضوع و برخورد با این پزشک متخلف به سازمان نظام پزشکی و سایر ارگان های نظارتی مراجعه کرده ام و امیدوارم که به این پرونده رسیدگی کنند.

   خبرنگار حوزه سلامت ما تو حصول نتیجه، پیگیر این پرونده خواهد بود.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن