ورزشی

واکنش آقای گل جهان به خط خوردن ستاره های سرخابی از لیست جام جهانی

به گزارش شورا‌آنلاین، وحید شمسایی در خصوص تیم ملی فوتبال اظهار داشت:در همین ماه مبارک رمضان برای تک تک بازیکنان تیم ملی و کادر فنی از خدای بزرگ می‌خواهم که حضور موفقی در جام جهانی روسیه داشته باشند. وقتی که نفرات اعزامی بازیکنان تیم ملی جهت حضور در جام جهانی اعلام شد واقعا از نبود ووریا غفوری و سید جلال حسینی شگفت زده شدم.

کاپیتان سابق تیم ملی گفت: من به هر دو  آنها می‌گویم زحمات زیادی برای تیم ملی تا به امروز کشید‌ه‌اید و هر دو بازیکنان بزرگی هستید. یکی کاپیتان تیم پرطرفدار پرسپولیس و دیگری بازیکن تیم پرطرفدار استقلال. هر دو شما در قلب مردم ایران جای دارید و حضور و یا عدم حضور شما در جام جهانی هیچ تاثیری در قلب مردم ندارد. 

شمسایی افزود: من واقعا از نبود سید جلال حسینی و ووریا غفوری در تیم ملی ناراحت شدم اما همه ما باید به تصمیم سرمربی تیم ملی کارلوس کی‌روش احترام بگذاریم و برای آنان از خداوند بزرگ آروزی موفقیت کنیم. 

وی در پایان گفت: من می‌دانم واقعا این دو عزیز از لحاظ روحی شرایط خوب و مساعد ندارند و می‌دانم چه سخت است که به یکباره از حضور آنان در تیم ملی جلوگیری شود اما من بار دیگر به آنها می گویم هر دوی شما بازیکنان بزرگ ایران زمین هستید که همیشه و در هر جا باعث افتخار و غرور هر ایرانی شدید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن