شورای شهر

انتقاد محسن هاشمی از عملکرد مدیریت شهری: تقصیر ماست!

به گزارش شورا‌آنلاین، محسن هاشمی در شصت و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش اظهار داشت: ماه مبارک رمضان را تبریک عرض می‌کنیم و امیدوار هستیم مردم روزه بالاتر که جلوگیری از ظلم و بدرفتاری با دیگران و حسد است، انجام دهند و روزه‌دار واقعی باشند.

وی افزود: امروز حماسه مردمی ۲۹ اردیبهشت سال گذشته را گرامی می‌داریم که سه برابر بیشتر از گذشته شهروندان در مدیریت شهری مشارکت داشتند و به شورای فعلی رأی دادند.

هاشمی افزود: متأسفانه تا کنون شهروندان تهران نتیجه مشارکت خود در مدیریت شهری را حس نکردند که بخشی از این موضوع تقصیر ماست که با افزودن تلاش باید پاسخگوی این مورد باشیم.

رئیس شورای شهر تهران افزود: امروز شهردار تهران سوگند می‌خورد و همه اعضای شورای شهر تهران با شهردار همکاری خواهند کرد تا بتوانیم شهر ایده‌آلی را برای شهروندان داشته باشیم.

وی گفت: مسیری که نجفی آغاز کرد و به سرانجام نرسید را افشانی می‌تواند پیش ببرد و وضعیت فعلی شهرداری نسبت به گذشته نیز بهتر شده است.

هاشمی گفت: انتظار اعضای شورای شهر تهران از شهردار با رأی ۹۰ درصدی این است که شتاب خدمت‌رسانی در همه شهر افزایش یابد، تمرکز ویژه در حمل و نقل و ترافیک داشته باشند، فرآیند مدیریت شهری را اصلاح کنند و در جهت درآمدهای پایدار پیش بروند و در ضمن نوسازی بافت‌های فرسوده و همین طور رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی نیز در اولویت‌ها قرار داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن