شورای شهر

هاشمی:خروج ترامپ از برجام نشان می‌دهد این توافق به نفع ایران و به ضرر آمریکا بوده است

به گزارش شورا‌آنلاین، محسن هاشمی در شصت‌وسومین جلسه علنی شورای شهر تهران ضمن تبریک به تیم فوتسال و کاراته زنان که منجر به قهرمانی ایران در آسیا شدند، گفت: هفته مساجد را گرامی می‌داریم و امیدوارم شهروندان با نظافت مساجد و زدودن گرد و غبار از قلوب مومنین در ضیافت الهی مهیا شوند.

وی به خروج آمریکا از برجام اشاره کرد و گفت: اقدام ترامپ برای خروج یکجانبه از برجام نشان می‌دهد که برجام به نفع ایران و به ضرر آمریکا بوده است.

هاشمی افزود: بنابراین می‌طلبد که با مذاکرات صورت گرفته و گرفتن تعهدات بیشتر و دقیق‌تر در آینده منافع ایران بیشتر تامین شود.

وی گفت: لازم است نسبت به رفع اختلافات در داخل کشور اقدام شود و با روشی متحد به حل این مشکل بپردازیم. اعضای شورای شهر نیز از منافع ملی ایران دفاع خواهند کرد.

هاشمی به انتخاب شهردار تهران نیز اشاره کرد و گفت: اعضای شورای شهر تهران در فرایند ۲۰ روزه به گزینه مورد پذیرش اکثریت اعضا برای شهرداری تهران رسیدند و این انتخاب به معنی فقدان سایر گزینه‌ها نیست و امیدواریم با عبور از این چالش منافع مردم را بدست بیاوریم.

وی گفت: نباید به مطالبی که در فضای مجازی منتشر می‌شود توجه کرد و قطعا انتخاب شهردار موجب ثبات مدیریتی در شهرداری تهران خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن