اجتماعی و فرهنگی

واکنش رئیس پلیس راهور به ادعای کاهش ۱۵ درصدی ترافیک با اجرای طرح جدید:آمار دقیقی نیست

به گزارش شورا‌آنلاین، سردار مهماندار با اشاره به اجرای طرح ترافیک جدید پایتخت از روز شنبه مورخ ۱۵/۲/۹۷ تصریح کرد: گذشت تنها ۴روز از اجرای طرح ترافیک جدید برای قضاوت و ارزیابی میزان اثربخشی این طرح کافی نیست چرا که هنوز ابهامات بسیاری برای شهروندان وجود دارد که به واسطه این ابهامات از تردد در محدوده خودداری کرده اند.

وی با بیان اینکه آمار ارایه شده از سوی سازمان حمل ونقل و ترافیک مبنی بر کاهش ۱۵ درصدی ترافیک با اجرای این طرح نمی تواند آمار دقیقی باشد چرا که گذشت ۴ روز زمان مناسبی برای ارزیابی طرح نیست، گفت: باید نتایج اجرای این طرح را طی ماه های آینده که ابهامات موجود برای شهروندان نیز برطرف می شود، ارزیابی و اعلام کرد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در پاسخ به این سوال که عدم کسر وجه از حساب سهمیه بگیرانی که طی روزهای گذشته طرح سالیانه شان فعال شده، آیا به معنای جریمه شدن از سوی راهور است، اظهارکرد: قطعا اگر سهمیه سالانه برای سهمیه بگیران فعال شده و تمامی مراحل به درستی طی شده باشد، جریمه نمی شوند و این عدم کسری وجه به معنای تخلف تردد و اعمال جریمه نیست.

مهماندار تاکید کرد: سهمیه بگیران که طرح سالانه شان تایید شده به عنوان افراد مجوزدار برای ورود به محدوده طرح محسوب می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن