شورای شهر

انتقاد عضو شورا از استعفای چندباره لاری: هوای کیش بهتر از تهران است!

به گزارش شورا‌آنلاین، ناهید خداکرمی در پاسخ به این پرسش که یکی از اعضای شورای شهر توئیت کرده که اقدامات خطرناکی خارج از شورا برای زدن به زیر میز انتخاب شهردار تهران در میان ۷ گزینه موجود در حال انجام است. بایدبدانیم که خودخواهی و در نظر نداشتن منافع عموم مردم در نهایت دامن همه را خواهد گرفت. اگر شهردار از میان ۷ گزینه انتخاب نشوذ پشت پرده را بی پرده می گویم، گفت: همه می‌دانیم که یک عده دوست داشتند که یک نفر یا افراد دیگری شهردار شوند شاید منظورشان این باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نباید شورایی‌ها همیشه بی‌پرده با مردم سخن بگویند چرا در صورتی که نظراتشان اعمال نشود می‌خواهند بی‌پرده پشت پرده را بگویند، گفت:‌قطعا انتخاب شهردار خارج از گزینه‌ها نیست انتخاب شهردار وظیفه شوراست اعضای شورای شهر تا کنون تلاش کردند که فشارهای بیرونی بر آنها تحمیل نشود و بتوانند فرد موفقی را برای شهرداری انتخاب کنند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص استعفای انصاری‌لاری از کاندیداتوری شهرداری تهران گفت: متن استعفای وی به دست رئیس شورا رسیده است. لاری در استعفای اول خود نوشته بود که به نفع حجتی کنار می‌رود ولی در استعفای دوم در این باره صحبتی نکرده است که برای حمایت از فردی کناره‌گیری می‌کند.

وی در پاسخ به این پرسش که علت استعفای انصاری لاری از کاندیداتوری چه بوده است گفت:‌احتمالا ماندن در کیش را به ماندن در تهران ترجیح می‌دهد. البته هوای کیش بهتر از تهران است و آلودگی ندارد.

خداکرمی در پاسخ به این پرسش که اولین بار که انصاری لاری استعفا داد، استعفایش تکذیب شد گفت:‌معلوم بود دودل است بنده از ایشان گله دارم چرا که اگر از ابتدا تصمیم می‌گرفت و اعلام می‌کرد و کاندیداتوری را قبول نمی‌کرد فرد دیگری می‌توانست در لیست قرار بگیرد.
منبع:فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن