اجتماعی و فرهنگی

حمله هکرها به نظرسنجی شوراآنلاین همزمان با نزدیک شدن رئیس شورا به کرسی شهرداری/ اقبال کاربران شوراآنلاین از شهردار شدن محسن هاشمی

به گزارش شورا‌آنلاین،در حالیکه نظرسنجی عمومی پایگاه خبری در خصوص مخالفت و یا موافقت با پیشنهاد برخی چهره های سرشناس سیاسی اصلاح طلب مبنی بر شهردار شدن محسن هاشمی در حال برگزاری بود و نتایج آراء در روز سوم همچنان با فاصله حکایت از اقبال کاربران شوراآنلاین از شهردار شدن رئیس شورا داشت، مورد حمله هکرها قرار گرفت که باعث از بین رفتن صحت و سلامت نظرسنجی شدند و افزایش چندین برابرى نتایج نظرسنجی را در پى داشت.

با توجه به این اتفاق غیر اخلاقی که به نوعی مقابله با رای منصفانه کاربران شوراآنلاین بود و در حالیکه نتیجه آرای نظرسنجی تا قبل از حمله هکرها ۷۹ درصد موافق و ۲۱ درصد مخالف با شهردار شدن محسن هاشمی را نشان می داد، بالاجبار ناچار شدیم نظرسنجی را از روی پایگاه خبری شوراآنلاین حذف کنیم.

 

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. فکر میکردیم این دروغها و بازیهای کثیف مال مخالفان ما و شما بود، از شما انتظار نداشتیم دیگه. حمله هکری؟ بعد از متوجه شدن مردم و رای دادن و تغییر نتیجه برخلاف میلتون نظر سنجی رو حذف کردین و میگین حمله هکری؟ با بررسی متخصص ها معلوم میشه حمله بوده یا نه. آبروی کسی که اینکارو میکنه باید بره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا