اجتماعی و فرهنگی

آخرین جزئیات ورود سازمان بازرسی به موضوع طرح ترافیک خبرنگاران

به گزارش شورا‌آنلاین، در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به موضوع طرح ترافیک خبرنگاران از سوی سازمان بازرسی کل کشور اظهار کرد:‌ بررسی‌های ما همچنان ادامه دارد و در مورد واریز مبلغ اعلام شده از سوی شهرداری به حساب شهروندی هم ورود کرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا این اقدام قانونی است یا نه، گفت: الان نمی‌توانم بگویم قانونی است و بستگی به نظر کارشناسان ما دارد اما اینکه مبلغی به یک حسابی وارد شود و هر زمان خواستند بتوانند از آن برداشت کنند نیازمند بررسی بود.

هشتم اسفندماه سال ۹۶ بود که رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران در خصوص «ورود سازمان بازرسی به موضوع طرح ترافیک خبرنگاران»، گفت: سازمان بازرسی در این قضیه وارد شده و پرسنل ما در آنجا حضور دارند. 

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه «چرا هنوز اقدامی صورت نگرفته است»، تصریح کرد: هنوز قیمت نهایی تصویب نشده است که ما بخواهیم ورود کنیم و فکر هم نمی‌کنم که این قیمتی که عنوان کرده‌اند به تصویب برسد. 

سراج ادامه داد: یا آلودگی هوا داریم یا نداریم؛ اگر آلودگی داریم، خودرو با طرح یا بی طرح تفاوتی ندارد و با گرفتن پول آلودگی تمام نمی‌شود. 

رئیس سازمان بازرسی کشور با بیان اینکه من با ۱۰۰ درصد طرح ترافیک خبرنگاران به این صورت مخالفم، گفت: باید تصمیم عاقلانه گرفته شود، در صورت تصویب قیمت طرح ترافیک خبرنگاران، سازمان بازرسی ورود خواهد کرد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن