اجتماعی و فرهنگی

واکنش سرپرست جدید به شائبه بازنشستگی و تغییرات احتمالی بدنه مدیریتی شهرداری

به گزارش شورا‌آنلاین، سمیع‌الله حسینی مکارم در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا در بدنه شهرداری جابجایی خواهید داشت، گفت: از همه همکاران شهرداری تهران و مدیران درخواست می‌کنم که در ادامه راه با ما باشند تا بتوانیم این مسیر را به خوبی طی کنیم.

وی با اشاره به اینکه در این دوره بیش از پیش تلاش خواهیم کرد، گفت: عمده برنامه‌های ما مبتنی بر برنامه‌های شهردار و شوراست.

وی ادامه داد: در برنامه‌های ما قانونمندی بسیار مهم است و شفافیت و انضباط مالی در تمام امور لحاظ می‌شود و سعی می‌کنیم اطلاع‌رسانی به مردم در امور مالی به موقع باشد و حق مردم است که از قراردادهای بالای یک میلیارد تومان شهرداری تهران اطلاع داشته باشند.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه شایعه استعفای بعضی از معاونین شهردار سابق تهران مطرح شده است، گفت: رویکرد اصلی ما ادامه برنامه‌های آقای نجفی است و معاونین نیز به کار خود ادامه می‌دهند و در فرایند انتخاب مدیران شهرداری، آقای نجفی از بنده نظر می‌گرفتند.

سرپرست شهرداری تهران در خصوص اینکه بازنشستگان نمی‌توانند به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شوند، گفت: بنده بازنشسته شهرداری بودم و با دستور شهردار به دلیل جانباز بودنم در اسفندماه سال گذشته ادامه کار بنده زده شد و در حال حاضر کارمند رسمی شهرداری هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن