مدیریت شهری

انتصابات جدید در سازمان ورزش شهرداری تهران؛ پیشکسوتان ورزشی زمامداران توسعه ورزش شهروندی

به گزارش شورا‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، محمد صادق حسنی، سرپرست این سازمان در مراسمی با حضور معاونان و مدیران سازمان ورزش و برخی مدیران ورزش مناطق ۲۲گانه پایتخت، با هدف استفاده از نخبگان ورزشی، "بهنام ابوالقاسم پور" را به عنوان سرپرست معاونت ورزش آقایان، ‎"رضا حسن زاده" را به عنوان سرپرست مدیریت مشارکت های مردمی و توسعه فضاهای ورزشی و "علی عالی" را به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل و معرفی و منصوب کرد.

سرپرست سازمان ورزش شهرداری در این جلسه بر توسعه ورزش شهروندی و استفاده از همه ظرفیت‌ها تاکید کرد.

بهنام ابوالقاسم پور، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت برنامه‌ریزی و ورزش است و پیش از این مشاور و مدیر تربیت بدنی منطقه ۲۰ شهرداری، رییس انجمن فوتبال شهرداری و بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال و تیم‌های پرسپولیس، پاس و سایپا بوده است.

رضا حسن زاده، نیز دارای مدرک کارشناسی تربیت بدنی است و پیش از این  رییس تربیت بدنی منطقه ۱۰ شهرداری و مدیر گروه انجمن‌های ورزشی سازمان ورزش و بازیکن تیم ملی فوتبال و تیم استقلال بوده است که سه دوره فینال جام باشگاه های آسیا و یک دوره قهرمانی را با این تیم به دست آورده است.

همچنین علی عالی، با مدرک کارشناسی عمران سال‌ها در حوزه رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری با گرایش ورزشی فعالیت داشته است. وی به عنوان مشاور رسانه‌ای رییس سازمان و کارشناس مسوول رسانه و ارتباطات پیش‌تر در سازمان ورزش شهرداری اشتغال داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا