اجتماعی و فرهنگی

غبار بی اعتمادی بر شهر شیشه ای/مردودى اعضاء شورا در شفافیت استعفای شهردار

به گزارش شورا‌آنلاین، در حالیکه خبر استعفای محمدعلی نجفی از صبح امروز در فضای مجازی منتشر شده بود و برخی منابع آگاه مهر تایید به این استعفا زده بودند، برخی اعضای شورای شهر تهران و مسئولان و مدیران نزدیک به شهردار تهران، صراحتا به تکذیب این موضوع پرداختند و توپ را در زمین برخی رسانه ها و شایعه پراکن ها انداختند.

اعضاء شوراى شهر که هربار علیه تیم مدیریت شهرى سابق افشاگریشان را بدلیل پایبندى به شعار شهر شیشه اى عنوان میکردند در ماجراى امروز استعفاء شهردار تهران به کتمان پرداختند.

این اعضاء در کمال تعجب حتی مدعی شدند که جلسه امروز شورا به هیچ وجه ارتباطی به بحث استعفای نجفی ندارد و فقط به عنوان جلسه پایان سال قرار است اعضاء در کنار هم جمع شوند!

اما در این بین احمد مسجدجامعی اولین عضو شورا بود که صراحتا استعفای نجفی را تایید کرد و بعد از گذشت حدودا یکساعت محمدعلیخانی دیگر عضو شورا نیز با تایید این خبر از برگزاری جلسه بررسی استعفای شهردار خبر داد! جلسه ای که حتی محمدعلی نجفی شهردار تهران نیز در آن حضور دارد.

با وجود شعار شهر شیشه ای که از ابتدای شورای شهر پنجم سر داده شده، برخی اعضای شورا و مدیران شهری امروز به دروغ بحث استعفای محمدعلی نجفی را تکذیب کردند تا در روزهای پایانی سال ۹۶ حس بی اعتمادی را به شهروندان هدیه داده باشند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن