مدیریت شهری

ارائه بسته‌های تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی در باغ کتاب

به گزارش شورا‌آنلاین، سید مجید حسینی در تشریح برنامه های نوروزی باغ کتاب، اظهار کرد: در نوروز ۹۷  برای زیر مجموعه ها تخفیف های مختلفی را در نظر گرفته ایم که شهروندان با خرید یا استفاده از یک مجموعه می توانند بن تخفیف تمام قسمت های دیگر را دریافت کنند.

وی افزود:به منظور بهره‌مندی بهتر شهروندان در تمامی فضاهای باغ کتاب از ۱۰ تا ۳۰ درصد تخفیف در نظر گرفته‌ایم.

مدیر عامل باغ کتاب سین هشتم را از دیگر برنامه‌های پیشواز نوروزی عنوان کرد و گفت: این برنامه که با همکاری باغ کتاب و منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد برگزار می شود، سبک اصیل زندگی ایرانی را تبلیغ می‌کند و از ۱۶ تا ۱۸ اسفند از ساعت ۱۶ تا ۲۱ برگزار می‌شود.

به گفته حسینی، شهروندان می توانند در ایام نوروز با حضور در باغ کتاب از برنامه های متنوعی مثل نوروز خوانی و نقالی، ایستگاه نوروزی کودک، موسیقی و حرکات آیینی، دکورهای هفت سین عکاسی و عمو نوروز و … به طور رایگان استفاده کنند.

 وی تفریح همراه با علم آموزی را یکی از اهداف باغ کتاب دانست و تصریح کرد: در جشنواره نوروزی باغ کتاب باشگاه رباتیک کارگاه های یک روزه برگزار می کند که شهروندان با شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند در یک جلسه ساخت یک ربات را آموزش ببینند.  

بر اساس گزارش روابط عمومی باغ کتاب، مدیر عامل باغ کتاب در پایان خاطرنشان کرد: کافه کودک، کافه هنر و فروشگاه‌های کتاب کودک و نوجوان و بزرگسال هم درایام نوروز برنامه‌های متنوع و مفرحی را برای شهروندان در نظر گرفته اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن