اجتماعی و فرهنگی

تعجب محسن هاشمی و مسجدجامعی از تعدیل پرسنل با سابقه شورا/ قول آقای رئیس به پیگیری در صحن علنی

به گزارش شورا‌آنلاین،نماینده کارکنان تعدیل شده با انتقاد از تصمیم منابع انسانی شورا مبنی بر تعدیل پرسنل باسابقه میانگین ده سال خواستار توضیحات محمود میرلوحی درباره علل این تصمیم شد. معاون اجرایی شورا مدعی شد که طبق قانون و با هدف کوچک سازی مجموعه پرسنل شورا این تصمیم اتخاذ شده است.

نماینده کارکنان شورا که از جواب میرلوحی قانع نشده بود این سوال را مطرح کرد که اگر هدف شورا کوچک سازی است پس چرا بیش از ۱۰۰ پرسنل جدید ظرف شش ماه اخیر  با عناوین مختلف جذب شده اند که از سوی میرلوحی بی پاسخ ماند! 

در پایان این جلسه "م" نماینده کارکنان تعدیل شده شورا حاضر به دست دادن با میرلوحی نشد و اعلام کرد که حاضر نیست با دستی که زندگی کارکنان شورا و خانواده آن ها را در روزهای پایانی سال خراب کرده، دست بدهد!

تعجب محسن هاشمی از تعدیل نیروهای با سابقه شورا
نماینده گان کارکنان تعدیل شده شورا عصر دیروز همچنین دیداری با محسن هاشمی داشتند و نسبت به تعدیل نیروهای با سابقه شورا انتقاد کردند. رئیس شورای شهر تهران بعد از شنیدن توضیحات مربوط به تعدیل نیروی صورت گرفت نسبت به تعدیل نیروهای با سابقه ابراز تعجب کرد و گفت: اینکه افرادی با سابقه کار بین ۱۰ تا ۱۵ سال در لیست تعدیل نیرو قرار گرفته اند عجیب است و حتما این موضوع را در جلسه علنی روز سه شنبه شورا پیگیری خواهم کرد.

مخالفت مسجد جامعی با تعدیل نیروی کارکنان شورا
احمد مسجد جامعی عضو پرسابقه شورای شهر تهران نیز در واکنش به تعدیل نیرو در شورا و  قرار گرفتن افراد با سابقه بالا در لیست کارکنان تعدیل شده واکنش منفی نشان داده و  در مواجهه با برخی از این کارکنان مخالفت خودش را با تصمیم اتخاذ شده اعلام کرده است. مسجد جامعی قول مساعد داده که وضعیت این کارکنان را با جدیت پیگیری و دنبال خواهد کرد تا مانع اجرایی شدن تعدیل نیرو در شورای شهر تهران شود. 

گفته می شود که برخی دیگر اعضای شورای شهر تهران نیز به مانند مسجد جامعی در مواجهه با کارکنان اعلام کرده اند که مخالف تعدیل نیروی کارکنان شورا هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا