مدیریت شهری

طرح ترافیک جدید تهران حاصل خرد جمعی است

به گزارش شورا‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ به دنبال انتشار مطلبی با عنوان "طراح طرح جدید ترافیک در اختیار کارگزینی قرار گرفت" که روز دوشنبه ۷ اسفند ماه از سوی برخی شبکه های مجازی منتشر شد، با رد این ادعا، اعلام کرد: برخی رسانه ها با برجسته سازی کاذب، طرح جدید ترافیک تهران را به فردی خاص نسبت دادند، این درحالیست که این طرح حاصل خرد جمعی است و تنها یک نفر طراح آن نیست.

اقدام به اجرای یک تصمیم داخلی و جابجایی معاونت حمل ونقل بار از سوی قایم مقام سازمان با اطلاع قبلی به نامبرده و متناسب با سیاست های کلی انجام گرفته و انتشار خبری غیرمرتبط دراین زمینه و نسبت دادن آن به سایر موضوعات جاری معاونت حمل ونقل منجمله "طرح ترافیک" غیراصولی بوده و موجب نشر اخبار کاذب و برداشت نادرست افکارعمومی از  اخبار و رویدادهای جاری به شمارمی رود.

بنابراین گزارش در ادامه بی اخلاقی رسانه ای و انتساب مطالب خلاف واقع که با اهداف خاص صورت میگیرد اعلام میداریم برخی سایت های خبری با انتشار خبر غیرمستند باعث تشویش اذهان عمومی می شوند که به هیچ عنوان واقعیت ندارد.

 معاونت ترافیک با تاکید بر جایگاه رفیع اصحاب رسانه در نشر اخبار صحیح، خبرنگاران را به رعایت اخلاق، نشرکامل و پرهیز از هرگونه گمانه زنی در نشر اخبار دعوت کرد./

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن