مدیریت شهری

واکنش مدیرعامل شرکت واحد به انتقاد عضو شورا: اتوبوس های خطوط بی.آر.تی شبانه استاندارد یورو ۳ دارند

به گزارش شورا‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ "پیمان سنندجی" در توضیح اظهارات عضو شورای اسلامی شهر مبنی بر بکارگیری اتوبوس های تک کابین فرسوده که میزان آلایندگی آنها زیاد است، برای جابه جایی مسافران در ساعت پایانی شب در خطوط بی آر تی گفت: اتوبوس های دوکابین، روزانه به صورت ۲ شیفت در خطوط بی ار تی سرویس دهی می کنند، از این رو در ساعات پایانی شب برای اورهال از خط خارج می شوند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با بیان اینکه اتوبوس های دوکابین نیازمند سوخت گیری، نظافت و اورهال شدن هستند، تصریح کرد: در ساعات پایانی شب تا ۵:۳۰صبح در برخی خطوط بی.آر.تی از اتوبوس های تک کابین با استاندارد یورو۳ استفاده می شود. 

وی با تاکید بر اینکه  به طور حتم دغدغه عضو محترم شورای شهر برای ما نیز محترم بوده و تذکر ایشان را بررسی خواهیم کرد، افزود: چنانچه اتوبوس فرسوده ای در خدمات رسانی خطوط بی.آر.تی استفاده شده باشد حتماً پیگیری می کنیم.

به گفته سنندجی، جایگزینی اتوبوس های تک کابین یورو۳ در راستای خدمات دهی بهتر و شبانه روزی خطوط بی.آر.تی صورت گرفته است. این در حالیست که در بیشتر خطوط بی.آر.تی اعم از خط ۱،۴و۷ از اتوبوس های دوکابین بصورت شبانه روزی استفاده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن