ورزشی

تخلفات فوتبالی را به فدراسیون گزارش کنید

به گزارش شورا‌آنلاین، فدراسیون فوتبال ضمن تسلیت به دلیل وقوع سانحه سقوط هواپیمای مسافربری آسمان و ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار، اطلاعیه‌ای را در خصوص اتفاقات اخیر در فوتبال کشور صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

موفقیت های متعدد فوتبال کشور در عرصه های مختلف ملی و بین المللی در سال ۱۳۹۶ مرهون زحمات همه اشخاصی است که خالصانه در حوزه های مدیریتی، فنی، پزشکی، داوری و غیره در سطوح مختلف فدراسیون، سازمان لیگ، هیات های فوتبال و باشگاه‌ها خالصانه و مجدانه تلاش کرده‌اند. در همین راستا، حمایت های مردم شریف، مسوولین کشور و همراهی رسانه‌های  گروهی، شایسته تقدیر می‌باشد.

در خصوص مسایل مطرح شده در روزهای اخیر نیز اگرچه مبادی مختلف، خصوصاً مجمع عمومی، هیات رییسه، بازرسی قانونی و حسابرس مستقل به اتکاء ظرفیت های قانونی موجود، نظارت کافی را بر عملکرد مدیران فدراسیون اعمال می‌نمایند اما در عین حال و از آنجا که پاسخگویی و مسوولت پذیری از اهم سیاست های فدراسیون است لذا از کلیه پیشکسوتان، مربیان، بازیکنان، مدیران و سایر اشخاصی که از وقوع هر گونه تخلف احتمالی ولو کوچک و اندک، در هر یک از بخش های فدراسیون، سازمان لیگ، هیات‌ها و باشگاه ها مطلع هستند دعوت می‌نماید که مدارک و مستندات موجود در این خصوص را به تشخیص و صلاحدید خود، نزد هر یک از مراجع صالح به رسیدگی، ارایه و گزارش نمایند و فدراسیون فوتبال نیز وظیفه قانونی خود می‌داند تا پاسخگوی جزء به جزء سوالات و گزارش های مطروحه در مراجع صالح باشد.

همچنین در صورت ارایه این گزارشات به فدراسیون فوتبال، کلیه بخش های مرتبط اعم از کمیته اخلاق، کمیته انضباطی و حراست، موضوع مطروحه را پیگیری و رسیدگی نموده و نتیجه‌ آن به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید.

فدراسیون فوتبال با احترام کامل به افکار عمومی ملت شریف ایران و اهالی خانواده بزرگ و خدوم رسانه، به منظور حفظ آرامش فضای فوتبال کشور و تمرکز بر موفقیت تیم‌ ‌ملی تا سر حد امکان از پاسخگویی رسانه‌ای به اظهار نظرهای شخصی خودداری خواهد کرد.

در پایان، خدمات و نظرات همه دلسوزان واقعی فوتبال را ارج نهاده و استفاده از انتقادات سازنده ایشان را اولویت مهم برنامه های خود می داند".

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا