شورای شهر

عاملان انتشار شایعه استعفای شهردار از نگاه شهربانو امانی

به گزارش شورا‌آنلاین، شهربانو امانی با اعلام اینکه شورای شهر با تکیه بر دو شاخصه پاکدستی و تجربه، نجفی را به عنوان شهردار تهران انتخاب کرد، افزود: دامن زدن به چنین شایعاتی به صلاح جامعه نیست و باید با شفافیت به این شبهات پاسخ داد و افکار عمومی را تنویر کرد.

 

وی با اشاره به اینکه به عنوان عضو شورای شهر، برخود واجب می دانم در راستای عملکرد شهردار تهران نکاتی را بازگو کنم، اظهار کرد: به عنوان نمونه، در خصوص بارش برف بی سابقه در تهران به رغم عدم اطلاع رسانی مناسب صدا و سیما و آموزش شهروندان در این زمینه، شهردار تهران توانست نمره قبولی کسب کند.

 

امانی با بیان اینکه در مورد انتصابات شهردار تهران با وجود انتقاداتی که متوجه نجفی شد، به طور کلی برآیند این انتصابات قابل قبول است، تصریح کرد: بر این باوریم که نجفی مدیری توانمند است با تکیه بر برنامه های مشخص گام بر می دارد.

 

وی با اشاره به اینکه سند تحولی که از سوی شهردار تهران به شورای شهر ارایه شده و به طور قطع اسناد پشتیبان دارد، مورد قبول است، اظهار کرد: شهردار تهران تلاش کرده در مقابل خیل عظیم سوءاستفاده ها مقاومت کند که نمونه های آن را در اصلاح قراردادها و مناقصه ها و شفافیت در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها شاهد هستیم.

 

عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان با تاکید بر اینکه اگرچه این تصمیمات که با تایید کمیسیون های شورای شهر اجرایی شده کافی نیست، خاطر نشان کرد: اما نتوانستیم نوری بر تاریک خانه بتابانیم و البته این تلاش ها کماکان ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن