ورزشی

حضور علی کریمی در نشست‌های خبری ممنوع نیست

به گزارش شورا‌آنلاین، سعید فتاحی درباره ممنوعیت حضور علی کریمی در نشست‌های خبری قبل و پس از بازی‌های لیگ اظهارکرد: ممنوعیتی برای حضور علی کریمی وجود ندارد. من نگفته‌ام او منعی برای حضور در نشست‌های خبری دارد. در آیین‌نامه‌ مسابقات آمده که سرمربیان موظف هستند در نشست‌های خبری حاضر شوند. در صورتی که سرمربی در نشست خبری حاضر نشود، باشگاه برای بار اول ۳۰ میلیون ریال و برای بار دوم ۵۰ میلیون ریال جریمه می‌شود.

رییس کمیته‌ مسابقات سازمان لیگ، افزود: البته قانون این پیش‌بینی را کرده که اگر سرمربی به دلایلی نتواند در نشست خبری حاضر شود، با هماهنگی با مسئول برگزاری رقابت‌ها، مربی می‌تواند در نشست خبری حاضر شود.

وی تاکید کرد: من از ابتدا به صورت تلفنی به علی کریمی تذکر داده بودم که در نشست‌های خبری باید سرمربی تیم که امامی فر است حاضر شود. در صورت حضور علی کریمی در نشست‌های خبری ممنوعیتی برای صحبت‌های او وجود ندارد اما طبق قانون با سپید رود برخورد می‌شود.

به گزارش ایسنا،‌ درحالی اظهارات متناقض از رییس کمیته‌ مسابقات سازمان لیگ درباره‌ی ممنوعیت یا عدم ممنوعیت حضور علی کریمی در نشست‌های خبری مطرح شده که فایل صوتی او در گفت‌وگو با خبرنگار ما نشان می‌دهد که او اصرار دارد ممنوعیتی برای حضور علی کریمی در نشست‌های خبری وضع نشده و بر اساس نقل قول روشن فتاحی، اگر کریمی در نشست خبری مرتبط با مسابقات لیگ شرکت کند، باشگاه سپیدرود مطابق قانون جریمه مالی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن