شورای شهر

اعتراض شدید سالاری به فروش املاک و اراضی در لایحه بودجه ۹۷

به گزارش شورا‌آنلاین، رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در جریان بررسی ردیف های بودجه ۹۷ شهرداری تهران در صحن شورای شهر در انتقاد به ۳ بند مربوط به فروش املاک و اراضی شهر تهران گفت:رقم ۲۳۰۰میلیارد تومانی پیشنهادی که تحت عناوین سود حاصل از فروش دارایی های ثابت، درآمد حاصل از سرمایه گذاری در بخش خصوصی و فروش اموال غیرمنقول مطرح شده است، همان فروش املاک است که متاسفانه مدیر کل برنامه و بودجه شهرداری تهران که در دوره گذشته نیز در این سمت فعالیت میکرد برای دور زدن شورا از این عنوان برای فروش املاک و اراضی شهر تهران استفاده می کند.

سالاری افزود: در دوره مدیریت شهری گذشته نیز با عناوین مختلف املاک و اراضی شهر را بفروش رفت و آنچه در این بند آمده همان روش گذشته است‌ که مورد انتقاد بود. املاک و اراضی ارزشمند شهر که برای همیشه تاریخ می توانست برای شهر درآمد ایجاد کند را از دست دادیم و اکنون دوباره همان موضوع تکرار می شود‌.

وی خاطر نشان کرد:سخنان مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران تنها یک توجیه است و در دوره گذشته هم با این شیوه برای فروش املاک مصوبه می گرفتند و اینگونه دارایی های شهر را به اسم سرمایه گذاری و تبدیل به احسن از بین رفت تا حدی که به فروش شهروند و شهرآفتاب و برج میلاد رسیده بودید که شورای جدید مستقر شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن