استان

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر: ۲ هزار تن زباله در خیابان‌های کرج باقیمانده است‌

به گزارش شورا‌آنلاین، اکبر سلیم‌نژاد در نطق پیش از دستور جلسه یکشنبه(۱۵ بهمن) شورای شهر با اشاره به مشکلات ناشی از قصور مدیریت شهری در بارش برف اخیر گفت: شهردار کرج باید در اولین فرصت به صورت کتبی یا شفاهی، پاسخی قانع کننده در این خصوص داشته باشد.

سلیم‎نژاد افزود: یکی از دلایل مشکلات به وجود آمده عدم تامین دپوی ماسه و نمک کافی در مناطق ۱۰ گانه کرج بود، همچنین تامین نشدن ماشین‌آلات برف‌روبی و پاکسازی معابر و فقدان اهتمام و جدیت کافی برای معابر درجه ۲، ۳ و ۴ هم باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ۵ روز از بارش گذشته اما برف در خیابان‌های اصلی هنوز جمع‌آوری نشده است، انتقال برف‌هایی که حاوی شن و نمک است نیز برای فضای سبز مشکل ایجاد می‌کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج در خصوص جمع‌آوری زباله در این شرایط نیز اعلام کرد: روزانه هزار تن زباله از سطح کرج جمع‌آوری می‌شود، در این ۵ روز باید ۵ هزار تن  زباله جمع‌آوری می‌شد اما تاکنون ۳ هزار تن زباله به محل‌های جمع‌آوری منتقل شده و ۲ هزار تن هنوز از سطح شهر جمع‌آوری نشده است.

سلیم‌نژاد تاکید کرد: شهرداری کرج باید پاسخگوی این موضوع باشد.

وی در پایان اعلام کرد: فقدان هماهنگی و آمادگی برای رو به رو شدن با برف علی رغم اطلاع رسانی و هشدارهای هواشناسی سبب شد خیل عظیم مشکلات از جمله تردد در معابر به مردم تحمیل شود‌.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن