شورای شهر

خلیل آبادی: عملکرد شهرداری با توجه به حجم کم نظیر برف و امکانات کم مثبت بود

به گزارش شورا‌آنلاین، حسن خلیل آبادی با بیان اینکه حجم برف به حدی بود که با سیستم هایی که شهرداری در اختیار داشت نمی توانست مانع آسیب دیدن درختان شود، افزود: شهرداری تهران برخی امکانات مانند برف روب های جدید که تکنولوژی بالایی دارند را در اختیار ندارد.

 

این عضو شورای شهر با اشاره به اینکه هر ۳۰-۴۰ سال چنین اتفاقی در تهران رخ می دهد، گفت: اما در مجموع شهرداری تهران همه تلاش خود را به کار گرفت و توانست از بروز بحران در تهران و قفل شدن شهر جلوگیری کند و عبور و مرور به حالت عادی جریان داشت.

 

وی همچنین با اعلام اینکه در بررسی های به عمل آمده، عناصر مناطق و نواحی از کارگران زحمتکش خدمات شهری تا شهرداران مناطق همه فعال و مشغول به کار بودند، اظهار کرد: تمرکز شهرداری تهران بر روی بزرگراه ها و خیابان های اصلی بود و برای همین مردم در خیابان های فرعی و کوچه ها، مقداری با مشکل رو به رو شدند.

 

خلیل آبادی با تاکید بر این که در بازدیدی که از مناطق ۱۱، ۱۲، ۱۶و ۲۰ داشتم عملکرد این مناطق خوب بود و معابر فرعی را هم حتی الامکان پوشش داده بودند، خاطر نشان کرد: علاوه بر این گرمخانه ها نیز تا جایی که ظرفیت داشتند نسبت به جذب افراد اقدام کردند و خوشبختانه آماری فوت کارتن خواب ها به من گزارش نشده است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن