شورای شهر

چرایی عدم حضور مدیران شهری در مراسم شهدای پلاسکو

به گزارش شورا‌آنلاین، زهرا نژاد بهرام گفت: روز جمعه ۲۹ دی ماه و همزمان با روز هوای پاک برخی از اعضای شورای شهر در مراسمی ویژه حضور پیدا کردند.
 

وی افزود: در این مراسم، برخی از اعضا به دوچرخه سواری نیز پرداخته و در کنار این اقدام برای قدردانی از آتش نشانها، دیداری نیز با نیرو‌های ایستگاه یک سازمان آتش نشانی داشتیم.
 

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در خصوص انتقادات برخی از آتش نشان‌ها در رابطه با عدم حضور عوامل مدیریت شهری در مراسم سالگرد شهدای آتش نشان خاطرنشان کرد: در شرایطی که برخی از آتش نشان‌ها نسبت به عدم حضور مجموعه مدیران شهر تهران و شورای شهر در مراسم سالگرد شهدای پلاسکو انتقاداتی را مطرح کرده اند، باید عنوان شود که در رابطه با برگزاری این مراسم هیچ اطلاع رسانی صورت نگرفته بود.
 

نژاد بهرام ادامه داد: اعضای شورای شهر اطلاعی در این رابطه نداشتند و شهردار تهران نیز اعلام کرد که به این خاطر که تمام خانواده‌های شهدای پلاسکو نمی‌توانستند در مراسم روز جمعه حضور پیدا کنند، وی نیز در آن مراسم حاضر نشده است.
 

وی در رابطه با آخرین وضعیت خانواده شهدای پلاسکو تصریح کرد: شهدای پلاسکو جزو شهدای خدمت محسوب می‌شوند و از بنیاد شهید خدمات دریافت نمی‌کنند. ارائه خدمات به این خانواده‌ها از سوی امور ایثارگران شهرداری صورت می‌گیرد و ما پیگیری‌های لازم را انجام داده ایم تا خدمات به بهترین نحو به این خانواده‌ها ارائه شود.
 

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: بدون شک طی کردن مراحل اداری برای انجام هر نوع فعالیتی زمان بر است، اما شورا نظارت‌های لازم را انجام خواهد داد تا خدمات بدون اشکال به خانواده شهدای پلاسکو ارائه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن