اجتماعی و فرهنگی

ماموران شهرداری ملک نیمه تخریب شده را بر سر مرد ۴۲ ساله آوار کردند/ پرونده مرگ مشکوک منطقه ۱۸ در مراجع قضایی

به گزارش شورا‌آنلاین، عملیات تخریب منازل مسکونی واقع در طرح عمرانی حاشیه میدان جانبازان در یافت آباد صبح شنبه آغاز شد، اما هنوز دقایقی از آغاز عملیات نگذشته بود که جنازه ای در میان آوار حاصل از تخریب یک ساختمان مسکونی به چشم خورد.

عملیات عمرانی متوقف و عملیات بیرون کشیدن جنازه آغاز شد و با حضور عوامل اورژانس، پلیس و آتش نشانی نهایتا جنازه تعیین هویت و مشخص شد که متعلق به فرزند ۴۲ ساله مالک قبلی ساختمان بوده است.

اهالی محل در این باره اظهار داشتند که فرد جانباخته، فرزند مالک قبلی بوده که بعد از واگذاری منزل به شهرداری، بنا به عللی همچنان به این ساختمان نیمه تخریب مراجعه می کرده است.

گویا شب قبل از حادثه نیز این فرد به منزل نیمه تخریب شده مراجعه کرده و شب را در آنجا به صبح رسانده است. اهالی مدعی شدند که مرد ۴۲ ساله هنگام آغازعملیات عمرانی در ساختمان حاضر بوده و در جریان تخریب کامل ساختمان جان باخته است.

در همین خصوص روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸ شهرداری تهران ضمن تایید فوت این شهروند، اعلام کرد: موضوع فوت یک شهروند ۴۲ ساله در عملیات عمرانی میدان جانباز از سوی مراجع قضایی در حال پیگیری است و علت اصلی فوت توسط پزشکی قانونی اعلام می شود. ضمن اینکه تاکید می شود این ساختمان، ملک شهرداری بوده است.

گویا علت پیگیری های قضایی فوت مرد ۴۲ ساله، مشکوک بودن این اتفاق و حضور او در ساختمان نیمه تخریب است.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. چرا این تیتر رو انتخاب کردید؟توی تیتیرتون نوشتین ماموران شهرداری رو سر طرف خراب کردن ولی تو متن نوشته جسد پیدا سده زیر آوار و در حال بررسیه! شما اسم خودتونو میذارید خبرنگار؟ اصلا میدونید تعهد خبرنگاری چیه؟ فقط واسه منافع یه عده و اینکه چهار تا لایک بخوره هر کاری میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا