شورای شهر

سخنگوی شورا: خیال تهرانی ها راحت با متخلفین شهرداری برخورد می کنیم

به گزارش شورا‌آنلاین، علی اعطا با بیان اینکه جلسه روز گذشته شورای شهر تهران که به منظور بررسی سند تحویل و تحول شهرداری تهران برگزار شد یکی از مهمترین و حساس‌ترین جلسات شورای شهر تهران بوده است، گفت: در شهریورماه طرح دو فوریتی توسط اعضای شورای شهر تصویب شد که بر اساس آن مقرر شد شهرداری تهران در یک بازه زمانی ۱۰۰ روزه گزارشی از شهرداری که تحویل گرفته است را در اختیار اعضای شورای شهر قرار دهد.

وی با بیان اینکه اعتقاد ما این است که مردمی که به ما رأی میلیونی داده‌اند مطلع شوند که شهرداری چه وضعیتی داشته است، افزود: در واقع از شهرداری درخواست کردیم که صورت وضعیتی از شهر در مقطع زمانی ۱۲ ساله ارائه دهد که به خوبی این عمل توسط مسئولان شهرداری انجام شد. البته اعضای شورا از این گزارش غافلگیر نشدند؛ چرا که در مورد روش، شاخص‌ها و … با کمیسیون‌ها صحبت شده بود و نظرات آنها احصا شد.

اعطا با بیان اینکه این گزارش به عنوان یک سند تعبیر می‌شود که در انتهای دوره می‌توانیم به استناد به آن بگوییم که کجا بوده‌ایم و چه کرده‌ایم، گفت: یک نقطه عطفی در مدیریت شهری ایجاد شده است و مطمئن باشید این گزارش در کمیسیون‌های تخصصی با دقت بررسی می‌شود و با متخلفین برخورد خواهد شد.

سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه این گزارش به عنوان سند است که در این مقطع، فصل مشترک دو تیم مدیریت قبلی و فعلی شهری خواهد شد، اظهار کرد: برنامه پنج ساله سوم شهرداری در حال نگارش است و امیدواریم این گزارش شروعی برای برنامه ریزی دقیق باشد.

وی با بیان اینکه این گزارش شفاف دقیقا مسائل را روشن کرده است، گفت: مردم مطمئن باشند که نمایندگانشان در شورای شهر تهران از حقوق آنها دفاع خواهند کرد و با متخلفین برخورد خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن