شورای شهر

افشاگری عضو شوار درباره انتصابات فامیلی در شهرداری تهران/ علیخانی: اینطور پیش برود با شهردار به مشکل می خوریم!

به گزارش شورا‌آنلاین، محمد علیخانی درباره انتصاب‌های صورت‌گرفته در شهرداری تهران اظهار داشت: متأسفانه انتصاب‌ها مخالف رأی مردم در انتخابات اخیر بوده است و ما بر همین اساس مخالف انتصابات هستیم.

وی ادامه داد: انتصابات صورت‌گرفته بیشتر بر اساس روابط است و بر مبنای تخصص اتفاق نیفتاده است. افرادی ارتباطات فامیلی و دوستی قدیمی داشتند و در مسند مدیریت قرار گرفتند.
 

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و عمران شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: اعضای شورای در سطح مدیریت کلان مشورت‌هایی را انجام می‌دهند اما در مدیریت‌های جزئی کاری نداریم.
 

علیخانی بیان داشت: مدنظر بنده فرد خاصی نیست و کلاً در شهرداری شاهد بودیم انتصاب‌هایی برخلاف رأی مردم اتفاق می‌افتد. درصورتی‌که مردم به ما رأی دادند تا تغییراتی دیگری را در شهر شاهد باشند و تذکرات ما نیز بر اساس رأی مردم است.
 

وی افزود: اگر مدیریت شهری به تذکرات توجه نکند، در آینده با مشکل مواجه می‌شود و هرچه جلوتر برویم سطح انتقادات نیز بیشتر می‌شود که این موضوع برای مدیریت شهری خوب نیست.
 

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و عمران شورای شهر تهران، ری و تجریش افزود: عده‌ای وقتی رأی لازم را گرفتند و در مسند قرار گرفتند، همه چیز را فراموش کردند.

منبع:فارس

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. درود بر شرف علیخانی مرد بزرگ و دلاور نجفی رای مردم را معامله کرد و به خالی بافیها دوباره میدان داد یعنی پوزخند به رای مردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن