اجتماعی و فرهنگی

جزئیات پرداخت بدهی های تامین اجتماعی/ آخرین وضعیت حساب های مسدود شده شهرداری

به گزارش شورا‌آنلاین، سمیع الله حسینی مکارم با اشاره به نحوه پرداخت بدهی های شهرداری به سازمان تامین اجتماعی گفت: قرار است بخشی از این مطالبات تقسیط شده و تا عید پرداخت  شود. بخشی نیز قرار است به صورت تهاتر داده شود.

وی تاکید کرد: تمام حساب های شهرداری بسته نشده بلکه برخی از حسابها مسدود شده بود و قول داده اند بعد از این تفاهم حساب های مسدود شده را باز کنند.

۲ معیار پرداخت بدهی پیمانکاران/ تشکیل کمیته ای ویژه برای پرداخت بدهی ها

معاون مالی و اقتصاد شهر شهردار تهران همچنین در جمع خبرنگاران با اشاره به نحوه پرداخت بدهی پیمانکاران توضیح داد: ۵۰ میلیارد تومان در گام اول برای پرداخت به بدهی پیمانکاران پیش بینی شده که متناسب با بدهی های هر منطقه این اعتبارات را سهمیه بندی کردیم. در حال حاضر ۲ معیار برای پرداخت طلب پیمانکاران در نظر گرفته شده است. ابتدا طلب های کوچک تر و کسانی که زمان بیشتری از مطالبه آنها گذشته است، بدهی هایشان پرداخت می شود و تاکید بر پرداخت بدهی های زیر ۵۰۰ میلیون تومان است.

وی ادامه داد: در گام دوم بدهی های بزرگتر پرداخت می شود و برای شناسایی اولویت ها و نظارت بر عملکرد مناطق، کمیته ای متشکل از حسابرسان خبره، نهادهای نظارتی مانند سازمان بازرسی شهرداری، حسابرسان و کارشناسانی که جنس مطالبات را می شناسند تشکیل شده است و صحت و سقم اسناد بررسی و پیمانکارانی که اسناد کامل دارند بدهی هایشان به تدریج پرداخت می شود.
منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن